FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie :: Rejestracja :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj

Mistrzu

Dołączył: 30 Gru 2011
Posty: 1454

PostWysłany: Pią 21:24, 15 Cze 2012    Temat postu: Polska 3:)1 Grecja

Pierwsza połowa zaczęła się bardzo szybko od potężnego ataku. Skupili się na prawym skrzydle i to z niego Grecja chciała strzelić gola. Kilka razy byli bliscy jednak za każdym razem obrona była czujna i nie pozwoliła zbliżyć się do bramki.Potem zmęczeni już grecy musieli się bronić a nie mieli już siły szybko biegać, jedynie ci z lewego skrzydła mieli trochę sił, jednak Grecja wciąż była silna.Polska pod koniec pierwszej połowy wykonała rzut rożny.Niecelne dośrodkowanie spowodowało zamieszanie zmęczonych greków i jeden z nich nie widząc piłki odbijającej się od jego nogi gdy skakał trafił piłką w słupek, piłka się odbiła i wpadła do bramki.Koniec pierwszej połowy, Polska prowadzi 1:)0 po samobójczym golu Grecji.
W przerwie meczu trener Grecji wprowadził wszystkie 3 możliwe zmiany.Postanowił że musi się jak najszybciej odegrać mimo iż zmiany były defensywne to zawodnicy ci mieli świeże siły.Polska była w ataku jeden zgubienie piłki i jeden dobry kontratak doprowadził Greków do wyrównania.1:)1 Polska zaczyna od środka, prawy napastnik biegnie w pole karne i dostaje wrzutkę z polskiej połowy, piłka odbita główką przelatuje nad bramkarzem i polska znów prowadzi.Obie drużyny są już wyczerpane jednak trener Polski wprowadza zmianę.W 75 minucie Grecja się zapędziła i Polska wyprowadziła kontrę gdzie na bramkarza wyskoczyło dwóch obrońców Polskich, jeden zwabił bramkarza a gdy ten się na niego rzucił to drugi dokończył robotę i strzelił decydującą bramkę na 3:)1 dla Polski. Pod sam koniec meczu, już w doliczonym czasie Polska bardzo zaryzykowała chcąc dobić Greków którzy w kontrze jednak nie stwarzali większego zagrożenia, bramkarz wyszedł poza pole karne co jednak okazało się słuszną decyzją i pozwoliło wykopać piłkę daleko i zakończyć mecz który w ostatniej minucie przez to ryzyko mógł się zakończyć 3:)2.

Ostatnio zmieniony przez Mistrzu dnia Nie 23:13, 01 Lip 2012, w całości zmieniany 1 raz
Leszczu
Leszczu

Dołączył: 31 Gru 2011
Posty: 303

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 22:33, 15 Cze 2012    Temat postu:

Wyglada na fajna bitwe, przede wszystkim brawo Mederlin, stawic czolo Bartowi.. cenny nabytek z Ciebie. Szkoda ze nie mnie nie bylo..

Mistrzu
Mistrzu

Posty: 1454

PostWysłany: Pią 22:54, 15 Cze 2012    Temat postu:

A na mistrza rzuciło się całe, pierdolone 12 cavy Sad
I tak cud że pod koniec miałem 4 oddziały liczące mniej niż 100 ludzi Smile ALE MIAŁEM :]

Ostatnio zmieniony przez Mistrzu dnia Pią 22:54, 15 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pią 23:02, 15 Cze 2012    Temat postu:

kiedys na mnie rzucilo sie z 10 cav Eosa i nie niestety nie maialem nic do powiedzenia. Szkoda Stawa bylo wtedy, który byl ze mna w druzynie. Wjechali we mnie jakw maslo. A Bart swoje wtedy: nagraj film, ogladaj i ucz sie co zrobiles zle;) Dzieki szefie ;p

leszczu napisał:

Jedyne co robimy źle to po prostu nie zdążamy z reakcją lub czegoś nie widzimy bo kamera tego nie obejmuje.Drugą połowę błędów powodują lagi i to że nie chcą nam jednostki iść tam gdzie chcemy, atakować wtedy kiedy chcemy itp.To co już kiedyś mówiłem że gdyby bitwa była sterowana bezpośrednio mózgiem, bez żadnych przepierdzieleń tego typu to widzielibyśmy najbardziej epickie pojedynki.Oglądanie mało daje, przynajmniej mi.Najlepiej jest się uczyć gdy ktoś ci mówi co masz robić a ty zauważasz wtedy zależności - zupełnie jak na matmie, ja zauważam i mam 6 na koniec Smile - tyle że w napoleona niestety nikt mi nie mówił jak mam grać więc uczyłem się na błędach, poszedłem po odpowiednią książkę która stała się inspiracją dla nazwy klanu i pogadałem z ojcem oficerem o taktykach, który w sumie powiedział mi to samo co w Sztuce Wojny Sun Tzu bo i on się z tego uczył.Ja do dziś korzystam z wiedzy tak zdobytej, talent mam cholernie mały i nabywam tylko doświadczenie i od dłuższego czasu niestety stoję w miejscu lecz wyczuwam w powietrzu jakiś przełom Smile

To się rozpisałem... łuhuhu

Polakko

PostWysłany: Sob 17:28, 16 Cze 2012    Temat postu:

Książka fajna SUN ZI sztuka wojny. ja tam czytam biografie największych strategów, przebiegi różnych wojen itd. Polecam wam książke 'Gry Wojenne" Brightona, super ksiażka, życiorysy Rommla, Montiego i Pattona
Leszczu
Leszczu

Posty: 303

PostWysłany: Nie 14:00, 17 Cze 2012    Temat postu:

Ja polecam, Mcdonnell: Napoleon i jego marszałkowie. Napisane z jajem, a jest to co nas interesuje najbardziej czyli wojny, bitwy i bitewny proch. Szybko sie czyta i nie mozna sie oderwac.

Mistrzu
Mistrzu

Posty: 1454

PostWysłany: Nie 14:28, 17 Cze 2012    Temat postu:

Dobra, bo schodzimy z tematu panowie.

Czy ładnie przekonwertowałem bitwę na mecz piłki nożnej?

Polakko

PostWysłany: Pon 18:15, 18 Cze 2012    Temat postu:

ja nadal sądze że robienie z napa FIFY mija się z celem ale ty i tak po sowjemu..
Mistrzu
Mistrzu

Posty: 1454

PostWysłany: Pon 18:52, 18 Cze 2012    Temat postu:

Nie robię z napa fify, nawet mogę olać te opisy ale po prostu bawimy się w euro nie zmieniając przy tym w żaden sposób naszej gry. Po prostu gramy 3v3 a dodanie tutaj tematu z wynikiem to 2-3 minuty.